- Počasí
- Afghánistán
- Badghis
- Khwājah Langarī
Aktuální počasí Khwājah Langarī
Aktuální počasí přímo pro město Khwājah Langarī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
