- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Khvān
Aktuální počasí Khvān
Aktuální počasí přímo pro město Khvān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
