- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Khowājgān
Aktuální počasí Khowājgān
Aktuální počasí přímo pro město Khowājgān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 14°C |
