- Počasí
- Kazachstán
- Almaty Oblysy
- Khorgos
Aktuální počasí Khorgos
Aktuální počasí přímo pro město Khorgos. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 6 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 17°C |
