- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Khordā Gūrān
Aktuální počasí Khordā Gūrān
Aktuální počasí přímo pro město Khordā Gūrān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 13°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 26°C |
