- Počasí
- Rusko
- Nizhny Novgorod Oblast
- Khokhonikha
Aktuální počasí Khokhonikha
Aktuální počasí přímo pro město Khokhonikha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově -2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 994 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
