- Počasí
- Rusko
- Bryansk Oblast
- Khokhlovka
Aktuální počasí Khokhlovka
Aktuální počasí přímo pro město Khokhlovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 10°C |
