- Počasí
- Kazachstán
- Soltüstik Qazaqstan
- Khmel’nitskoye
Aktuální počasí Khmel’nitskoye
Aktuální počasí přímo pro město Khmel’nitskoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 14°C |
| MIN: | -20°C |
| Normál: | -1°C |
