- Počasí
- Rusko
- Kurgan Oblast
- Khlyzova
Aktuální počasí Khlyzova
Aktuální počasí přímo pro město Khlyzova. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 15°C |
