- Počasí
- Rusko
- Belgorod Oblast
- Khitrovo
Aktuální počasí Khitrovo
Aktuální počasí přímo pro město Khitrovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 17°C |
