- Počasí
- Sýrie
- Al-Hasakah
- Khaznah Jadīdah
Aktuální počasí Khaznah Jadīdah
Aktuální počasí přímo pro město Khaznah Jadīdah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
