- Počasí
- Írán
- East Azerbaijan
- Khaţab
Aktuální počasí Khaţab
Aktuální počasí přímo pro město Khaţab. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
