- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Kharlanikha
Aktuální počasí Kharlanikha
Aktuální počasí přímo pro město Kharlanikha. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -6°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 986 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
