- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Kharkhauda
Aktuální počasí Kharkhauda
Aktuální počasí přímo pro město Kharkhauda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 25°C |
