- Počasí
- Írán
- Razavi Khorasan
- Khāneqeyn
Aktuální počasí Khāneqeyn
Aktuální počasí přímo pro město Khāneqeyn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 16°C |
