- Počasí
- Indie
- Maháráštra
- Khāmgaon
Aktuální počasí Khāmgaon
Aktuální počasí přímo pro město Khāmgaon. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
32°C
pocitově 35°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 39 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 34°C |
