- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Khāmḍā̃ḍā
Aktuální počasí Khāmḍā̃ḍā
Aktuální počasí přímo pro město Khāmḍā̃ḍā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 24°C |
