Aktuální počasí Khambi-Irze
Aktuální počasí přímo pro město Khambi-Irze. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 19°C |
