- Počasí
- Bělorusko
- Gomel Oblast
- Khal’ch
Aktuální počasí Khal’ch
Aktuální počasí přímo pro město Khal’ch. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
4°C
pocitově 4°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 12°C |
