- Počasí
- Bangladéš
- Rajshahi Division
- Khāgārkuri
Aktuální počasí Khāgārkuri
Aktuální počasí přímo pro město Khāgārkuri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
