- Počasí
- Mauretánie
- Assaba
- Khachbé
Aktuální počasí Khachbé
Aktuální počasí přímo pro město Khachbé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 46°C |
| MIN: | 28°C |
| Normál: | 36°C |
