- Počasí
- Mauretánie
- Assaba
- Khachbé
Aktuální počasí Khachbé
Aktuální počasí přímo pro město Khachbé. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
43°C
pocitově 49°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 27°C |
| Normál: | 36°C |
