- Počasí
- Německo
- North Rhine-Westphalia
- Kevelaer
Aktuální počasí Kevelaer
Aktuální počasí přímo pro město Kevelaer. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 19 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
