- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Mijagi
- Kesennuma Wan
Aktuální počasí Kesennuma Wan
Aktuální počasí přímo pro město Kesennuma Wan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 15°C |
