- Počasí
- Rusko
- Permský kraj
- Kerzhakovka
Aktuální počasí Kerzhakovka
Aktuální počasí přímo pro město Kerzhakovka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 1°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -10°C |
| Normál: | 5°C |
