- Počasí
- Rakousko
- Dolní Rakousy
- Kerschenbach
Aktuální počasí Kerschenbach
Aktuální počasí přímo pro město Kerschenbach. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí do 27. 5. (00:00)
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
