- Počasí
- Senegal
- Ziguinchor
- Kérouane
Aktuální počasí Kérouane
Aktuální počasí přímo pro město Kérouane. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 24°C |
