- Počasí
- Kanada
- Nové Skotsko
- Kentville
Aktuální počasí Kentville
Aktuální počasí přímo pro město Kentville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-2°C
pocitově -7°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1029 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | -6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -9°C |
| Normál: | 4°C |
