- Počasí
- Spojené státy americké
- Pensylvánie
- Kenhorst
Aktuální počasí Kenhorst
Aktuální počasí přímo pro město Kenhorst. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí do 20. 5. (17:30)
Vysoké teploty
Platí do 20. 5. (20:00)
26°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 90 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
