Aktuální počasí Kemerkaya
Aktuální počasí přímo pro město Kemerkaya. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
