- Počasí
- Kazachstán
- Aqtöbe
- Kel’-Kerey
Aktuální počasí Kel’-Kerey
Aktuální počasí přímo pro město Kel’-Kerey. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 35 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 16°C |
