- Počasí
- Afghánistán
- Paktika
- Kêlay
Aktuální počasí Kêlay
Aktuální počasí přímo pro město Kêlay. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 8 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 21°C |
