- Počasí
- Austrálie
- New South Wales
- Kearns
Aktuální počasí Kearns
Aktuální počasí přímo pro město Kearns. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 21 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 19°C |
