- Počasí
- Čínská lidová republika
- Guangdong
- Ke’ancun
Aktuální počasí Ke’ancun
Aktuální počasí přímo pro město Ke’ancun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 23°C |
