- Počasí
- Polsko
- Velkopolské vojvodství
- Kazała Stara
Aktuální počasí Kazała Stara
Aktuální počasí přímo pro město Kazała Stara. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 54 % |
| rosný bod | -8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
