- Počasí
- Řecko
- South Aegean
- Kávos Mastichiás
Aktuální počasí Kávos Mastichiás
Aktuální počasí přímo pro město Kávos Mastichiás. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 18°C |
