- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Fukui
- Katsumi
Aktuální počasí Katsumi
Aktuální počasí přímo pro město Katsumi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 47 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 15°C |
