- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Káto Lousoí
Aktuální počasí Káto Lousoí
Aktuální počasí přímo pro město Káto Lousoí. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
