- Počasí
- Řecko
- East Macedonia and Thrace
- Káto Kefalári
Aktuální počasí Káto Kefalári
Aktuální počasí přímo pro město Káto Kefalári. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 25. 5. (12:00) do 25. 5. (18:00)
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1025 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 19°C |
