- Počasí
- Bělorusko
- Grodnenskaya
- Katlowka
Aktuální počasí Katlowka
Aktuální počasí přímo pro město Katlowka. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 28. 5. (18:00)
11°C
pocitově 8°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
