- Počasí
- Česko
- Zlínský kraj
- Kateřinice
Aktuální počasí Kateřinice
Aktuální počasí přímo pro město Kateřinice. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
