- Počasí
- Nepál
- Province 1
- Kaṭāri̇̄
Aktuální počasí Kaṭāri̇̄
Aktuální počasí přímo pro město Kaṭāri̇̄. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 39 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 29°C |
