- Počasí
- Afghánistán
- Bamyan
- Kaṯah Qal‘ah
Aktuální počasí Kaṯah Qal‘ah
Aktuální počasí přímo pro město Kaṯah Qal‘ah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 11°C |
