- Počasí
- Řecko
- West Greece
- Kástro Eirínis
Aktuální počasí Kástro Eirínis
Aktuální počasí přímo pro město Kástro Eirínis. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 995 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
