- Počasí
- Německo
- Porýní-Falc
- Kastellaun
Aktuální počasí Kastellaun
Aktuální počasí přímo pro město Kastellaun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nárazy větru
Platí od 13. 5. (10:00) do 13. 5. (20:00)
7°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
