- Počasí
- Dánsko
- Midtjylland
- Kastbjerg
Aktuální počasí Kastbjerg
Aktuální počasí přímo pro město Kastbjerg. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 10°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1027 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 12°C |
