- Počasí
- Afghánistán
- Laghman
- Kāsīgar
Aktuální počasí Kāsīgar
Aktuální počasí přímo pro město Kāsīgar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 20 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 38°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 26°C |
