- Počasí
- Rusko
- Volgograd Oblast
- Kashulin
Aktuální počasí Kashulin
Aktuální počasí přímo pro město Kashulin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -12°C |
| Normál: | 5°C |
