- Počasí
- Bulharsko
- Gabrovská oblast
- Kashlite
Aktuální počasí Kashlite
Aktuální počasí přímo pro město Kashlite. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 14. 5. (00:00)
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
