Aktuální počasí Kashle
Aktuální počasí přímo pro město Kashle. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 2. 5. (01:00) do 3. 5. (01:00)
Námraza
Platí od 2. 5. (00:00) do 2. 5. (07:00)
6°C
pocitově 3°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 78 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 10°C |
